Get Adobe Flash player

10 x LUBOMIERZ w Zamku Czocha

Do 29 września 2013 r. wystawa fotografii Daniela Antosika  zatytułowana "10 x Lubomierz" prezentowana jest w Zamku Czocha  (Sucha koło Leśnej). Wystawa stanowi zasadniczą część bloku imprez towarzyszących programu "OŁTARZ KINA" tegorocznego XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu.

 Wystawa "10 x Lubomierz" przedstawia historię pierwszego dziesięciolecia słynnego lubomierskiego święta kina. Daniel Antosik towarzyszy Festiwalowi Filmów Komediowych w Lubomierzu od jego narodzin.  Podczas kolejnych edycji wydarzenia reporterskim okiem śledził i rejestrował to, co działo się w filmowym miasteczku. W fotograficznych kadrach zapisał opowieść o fascynującym, festiwalowym obliczu miasteczka słynnych Swojaków, o filmowych twórcach, gwiazdach kina, które odwiedziły Lubomierz, wyjątkowej atmosferze miejsca, o ludziach kreujących unikatowe święto i o niezawodnej publiczności, uczestniczącej w kolejnych edycjach Festiwalu.
Wystawa  powstała z okazji 10-lecia Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu i prezentowana była w pełnej postaci w Galerii Za Miedzą podczas jubileuszowej edycji imprezy.  W gościnnych wnętrzach wspaniałego Zamku Czocha oglądać można obszerny wybór czarno-białych prac obrazujących unikatowy charakter  filmowego święta odbywającego się w niezwykłym miasteczku znanym z wielu filmowych obrazów.

10 x Lubomierz / 199610 x Lubomierz