Get Adobe Flash player

OŁTARZ KINA 2013 – ZAPRASZAMY NA FESTIWAL!!!

Projekt plakatu: Bogumiła Twardowska-RogacewiczPrzed nami wielkie święto w wakacyjnej stolicy polskiej komedii - XVII Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych Lubomierz 2013. Wiele festiwalowych wydarzeń rozgrywać się będzie za sprawą Galerii Za Miedzą, która już po raz dziewiąty realizuje w ramach imprezy specjalny program pod nazwą OŁTARZ KINA. Ruszamy w czwartek 15 sierpnia! 

Ołtarz Kina jest przede wszystkim świętem twórców filmowych.   Program adresowany jest do miłośników dobrego kina, także niezależnego i nie tylko komediowego. Jest też propozycją dla wszystkich, którzy lubią bogatą twórczość około filmową, spotkania z artystami i dobrą zabawę w niepowtarzalnej, swojskiej atmosferze.    

Przed nami najbardziej zwariowany tydzień w roku. Wystawa finałowa pierwszej edycji Konkursu Rysunku Satyrycznego o Tematyce Filmowej UŚMIECH EKRANU, Konkurs Śmiesznego Kina Niezależnego ZAWLECZKA 2013, pokazy specjalne w Kinie Nocnym, koncerty muzyki filmowej i pokazy filmów z muzyką graną na żywo przez gwiazdy polskiej sceny jazzowej, w klubie festiwalowym recitale aktorskie i spotkania z filmowymi gwiazdami oraz kolejna bitwa tortowa. Warto odwiedzić nas w ten wyjątkowy weekend.

Szczegółowy program tegorocznego festiwalu opublikujemy już niebawem. Aktualne informacje na temat najważniejszych wydarzeń znaleźć można zawsze w zakładce OŁTARZ KINA. Więcej o całym festiwalu i filmowym Lubomierzu na stronach internetowych  Stowarzyszenia Miłośników Filmów Komediowych „Sami Swoi”, które jest głównym organizatorem OFFK: www.sami-swoi.com.pl